Sport

Pojačanje iz Austrije: Kompletira se ženski rukometni tim BiH

Lagano se formira kompletna slika ženske rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine. Direktor Elmir Grabčanović, radi ogroman posao, a već su uspostavljeni kontakti sa djevojkama koje igraju u Evropi i koje bi mogle u budućnosti nositi dres Bosne i Hercegovine.

Nakon Lee Serdarević, još jedna djevojka, odlučila je da u budućnosti nosi dres države.

Riječ je od 21-godišnjoj Berini Alagić, koja je prethodne dvije sezone proglašena za najboljeg odbrambenog igrača u Austriji. Berina igra za Wiener Neustadt, s kojim je prošle sezone izborila plasman u evropska takmičenja.

Za SportSport.ba je potvrđeno da je pomenuta igračica obavila razgovore sa direktorom reprezentacije, gospodinom Elmirom Grabčanovićem i odlučila da u budućnosti bude na raspolaganju seniorskoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine.

BHDINFODESK

Related posts

Las Vegas: Sve spremno za početak Balkan soccer campa

Urednik BiH Info Desk

Lani Pudar uručen diplomatski pasoš Bosne i Hercegovine

Editor

Susrete protiv Crne Gore i Danske zbog povreda propuštaju trojca reprenzentativaca

BHD Info Desk Administrator

Leave a Comment