Sport

Lyon: Prvo mjesto pripalo ekipi FC Jadar

Tradicionalni malonogometni turnir povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine je održan proteklog vikenda u Lyonu. Ovom, šestom po redu turniru je prisustvovao veliki broj gledaoca, a učešće je uzelo 14 ekipa iz pet gradova.

Prvo mjesto zasluženo je osvojila ekipa FC Jadar Lyon, drugo FC Džemat Annecy 1 i treće FC Drina Lyon.

Najbolji igrač turnira je Youssef El Mariji iz pobjedničke ekipe, a najbolji strijelac Mersad Salihović i najbolji golman Ibrahim Omerović su iz drugoplasirane ekipe FC Džemat Annecy 1.

Prije početka turnira, prisutnima su se obratili organizator Edin Osmanović i predstavnici ekipa FC Džemat Clusus i FC Džemat Annecy 1, Huso Budović i Ibrahim Omerović, i ovim putem čestitali Dan državnosti Bosne i Hercegovine.

BHDINFODESK

Related posts

Šampionske ambicije kluba sa Neretve: Momčilović, Radin i Ivanković novi futsaleri FC Mostar SG Staklorada

Urednik BiH Info Desk

Championship: Miron Muslić novi je trener engleskog Plymoutha

Komemoracija i sahrana Ivice Osima u direktnom TV prijenosu

Urednik BiH Info Desk

Leave a Comment