Video

Osman Hadžić objavio “Poljubac života”

banner

Osman Hadžić spada u red naših najtraženijih pjevača narodne muzike, a danas je vjernu publiku obradovao spotom za pjesmu “Poljubac života”.

Muziku i tekst potpisuje Petar Pero Stokanović, koji je bio i producent pjesme. Sve je snimljeno u studiju Kobac, a aranžman je djelo Mladena Todorovića. U nastajanju pjesme nesebičan doprinos su dali Muhamed Šehić-Hamić, Petar Trumberaš, Suzana Branković i  Boris Gavrilović.

– Pero Stokanović je zaslužan za megahit “Ti mene ne voliš” koji sam otpjevao 2002. godine. Ova pjesma je na neki način i moja lična karta. Dvije decenije poslije ponovo sarađujemo. Nadam se da će “Poljubac života” napraviti barem dio uspjeha kao pjesma “Ti mene ne voliš” – kaže Osman Hadžić.

Režiser spota je Dejan Milićević, stalni saradnik Osmana Hadžića, a video je snimljen u Sremskim Karlovcima i u Novom Sadu.

P.R.

Related posts

Sva bol svijeta dobila novo ruho: Poslušajte kako sada zvuči

Copo Sejo

Ekskluzivno za FACE, tužiteljica Meliha Dugalija: Dokazi iz Skyja validni! Bit će još hapšenja!

BHD Info Desk Administrator

Zagrepčanka posvetila pjesmu Sarajevu: Lana Škrgatić objavila spot za duet sa Draženom Žerićem Žerom

Editor

Leave a Comment