U utorka u Frankfurtu održava večer upoznavanja i umrežavanja Bosanca i Hercegovaca koji žive i rade u tom ddjelu Njemačke, na svojoj Facebook stranici objavio je Dr. Edhem “Eddie” Čustović (20+), post prenosimo u cjelosti:
Pozdrav Bosanci i Hercegovci u regiji Frankfurta , pridružite nam se u utorak 16 Jan od 18:00 na večeri upoznavanja i umrežavanja!
Bosnia & Herzegovina Futures Foundation u saradnju sa DBHKV “Sevdah – Frankfurt am Main” e.V. pozivaju vas na profesionalno umrežavanje, upoznavanje i izgradnju prijateljstava i poznanstava. Pridružite se studentima, profesorima, inženjerima, doktorima, pravnicima, računovođama i drugim profesionalcima iz regije Frankfurt i Bosne i Hercegovine.
Datum: Utorak, 16. januar 2024.
Vrijeme: 18:00 – 20.00
Lokacija
Saalbau Bornheim, Arnsburger Str. 24, Bertha Pappenheim Raum
Molim vas da ovo podijelite sa svojim prijateljima.
Registracije: https://forms.gle/c7SPhPD1HBZtdWA97
Ja ću lično biti tu sa nekoliko kolega iz Bosnia & Herzegovina Futures Foundation-a i jedva čekamo da vas upoznamo.
BHDINFODESK