Bosnia Appeal

Konzum i Mercator će putem udruženja „Pomozi.ba“ donirati „Slatke paketiće radosti“

Tradicionalno, pred sam kraj godine, Konzum i Mercator su zajedno pokrenuli humanitarni projekat „Podijelimo radost zajedno“ u okviru kojeg doniraju novogodišnje paketiće za socijalno ugrožene mališane iz programa podrške udruženja „Pomozi.ba“. Svako dijete zaslužuje da bar na trenutak osjeti radost praznika i dobije novogodišnji paketić i zato će Konzum i Mercator od prodaje svakog „Slatkog paketića radosti“ u njihovim prodajnim objektima u periodu od 12.12. do 25.12. izdvojiti 1KM za donaciju novogodišnjih paketića. 

Želimo podijeliti radost praznika, osmjehe i slatke darove sa mališanima iz pograma podrške udruženja „Pomozi.ba“ i vjerujem da ćemo uz podršku naših kupaca donirati što veći broj novogodišnjih paketića. Projekat „Podijelimo radost zajedno“ realizujemo već četvrtu godinu zaredom, a siguran sam da ćemo mališanima, kao i prethodnih godina, ispuniti srećom ove posebne praznične dane. Koristim priliku unaprijed se zahvaliti svim našim kupcima za podršku te ujedno svima poželjeti sretne predstojeće praznike“ – izjavio je Haris Arnautović, rukovoditelj Službe marketing Konzuma i Mercatora.

Podijelimo radost zajedno, jer radost je veća kad se dijeli! 

B.K.

Related posts

Humanitarna online akcija pomoći Senki Hajrić za nabavku invalidskog lifta: Do sada je skupljeno 3.000 dolara, za prijeko potrebni lift potrebno je još 2.000 dolara (VIDEO) – MOLIMO VAS POMOZITE !!!!!!!!!

Urednik BiH Info Desk

Bosniaappeal u akciji: Twiter u znaku obilježavanja genocida u Srebrenici

Admin1

Pomagala i dijaspora: Mustafa i Zehra Alajmović se terete da su prevarili više od 3.700 donatora

BHD Info Desk Administrator

Leave a Comment