Sport

Usvojena inicijativa o promjeni naziva Zvorničke ulice u Bulevar Ivice Osima

Nakon podnesene inicijative FK Željezničar, Općinsko vijeće Općine Novo Sarajevo je jednoglasno usvojilo inicijativu o promjeni naziva Zvorničke ulice u Bulevar Ivice Osima.

Upravni odbor Fudbalskog kluba Željezničar je 17. maja, tri dana nakon sahrane legendarnog Švabe, odlučio Općini Novo Sarajevo i općinskom načelniku Hasanu Tanoviću podnijeti inicijativu za preimenovanje Zvorničke ulice u Bulevar Ivice Osima, a na jučerašnjoj 15. redovnoj sjednici Općinskog vijeća Novo Sarajevo ona je jednoglasno usvojena.

Sada su na potezu zastupnici u Skupštini Kantona Sarajevo koji bi trebali donijeti konačnu odluku, saopštili su iz FK Željezničar.

BHDINFODESK

Related posts

Košarkaši Bosne i Hercegovine plasirali se na Evropsko prvenstvo

BHD Info Desk Administrator

Istvan Kovacs sudi meč Vels – BiH u Cardiffu

Copo Sejo

Tužna godišnjica: Trinaest godina od ubistva navijača FK Sarajeva, Vedrana Puljića za koje još niko nije odgovarao

Urednik BiH Info Desk

Leave a Comment