BiH dijaspora

Beč: Članovi biciklističkog kluba Austria krenuli ka Srebrenici

Članovi biciklističkog kluba Austria koji okuplja osobe porijeklom iz BiH danas su iz Beča krenuli ka Srebrenici.

Pod sloganom “Never forget Srebrenica” za devet dana proći će četiri države i osam gradova.

Cilj im je samo jedan – odati počast svim žrtvama srebreničkog genocida i podsjetiti cijelu Evropu i svijet na zločine koji su se dešavali u Bosni i Hercegovini kako se nikada ne bi zaboravili niti ponovili.

Biciklisti će 11. jula biti u Potočarima na 26. godišnjicu genocida.

Related posts

Vratio se iz Njemačke, ljetnu praksu obavlja u “Stolariji Kendić”

BHD Info Desk Administrator

Sanski Most: Muharem se vratio iz Njemačke u BiH i preuzeo porodičnu farmu

Copo Sejo

U Linzu večer predavanja i književnosti: Srebrenica uzroci-sjećanja-suočenje

Urednik BiH Info Desk

Leave a Comment