Sport

Bukurešt: Lani Pudar još jedna zlatna medalja

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar (16) danas je plivala još jedno finale na Evropskom juniorskom prvenstvu u Bukureštu.

Nakon što je na 100 metara delfin pokupila srebro, a poslije i zlato na 200 metara, Lana je danas plivala u disciplini 50 metara delfin.

Uzbudljivu utrku Lana je završila na prvom mjestu. 

Pudar je isplivala vrijeme 26.49 sekundi, druga je bila Belgijanka Ros Vanoterdik (Roos Vanotterdijk) s vremenom 26.63, a treća Jana Pavalić s vremenom od 26.76 sekundi.

Koliko je posljednji period bio naporan za našu plivačicu govori najbolje podatak da je mlada Pudar isplivala 22. utrku u posljednja 23 dana.

Link: Lana Pudar osvojila još jedno zlato na Evropskom juniorskom prvenstvu (federalna.ba)

Related posts

Od 21.do 24 juna 2018. Chicago domaćin Trećeg Balkan soccer Campa

Urednik BiH Info Desk

Promjenljiva forma naših fudbalera u prvom dijelu Premiershipa: Begović primio 34. gola, Bešić odigrao samo 44 minute a Kolašinac solidan

Kerim Alajbegović je novi fudbaler Juventusa!

Editor

Leave a Comment