BiH dijaspora

Centar za dijasporu “Mreža” organizuje prevoz birača iz EU do BiH

z Centra za dijasporu “Mreža” su najavili da će u narednom periodu objaviti gradove iz kojih će ići organizovan prijevoz, te kontakt podatke za prijavu

Centar za dijasporu “Mreža” će u saradnji sa džematima, udruženjima i privrednicima organizovati prevoz birača iz brojnih gradova Evropske unije do redovnog glasačkog mjesta u Bosni i Hercegovini na kojem se ostvaruje biračko pravo, javlja Anadolu Agency (AA).

“U narednom periodu ćemo objaviti gradove iz kojih će ići organizovan prijevoz, te kontakt podatke za prijavu”, objavili su iz Centra za dijasporu “Mreža”.

Rok za podnošenje prijava za glasanje izvan Bosne i Hercegovine istekao je 19. jula u ponoć u skladu sa Uputstvom Centralne izborne komisije BiH o rokovima i redoslijedu izbornih aktivnosti za opće izbore 2022. godine koji će se održati u nedjelju, 2. oktobra.

Related posts

ROTTENBURG: FATIMA KAHRIMANOVIĆ PO TREĆI PUT IZABRANA U INTEGRACIONI ODBOR GRADA

JOŠ JEDNA ZVIJEZDA NA DUBIČKOM NEBU ZGASNULA: Šemsa Bećirević r. Palić preselila na Ahiret

Editor

Ahmed Husagić za: Svi mi koji živimo u inostranstvu koristimo svaki momenat da promovišemo Bosnu i Hercegovinu

Urednik BiH Info Desk

Leave a Comment