Bosnia Appeal

Edis Vehabović proglašen za “Dobročinitelja godine” u Sloveniji

Glasanje za dobročinitelja 2023. godine u Republici Sloveniji je završeno, a kandidati su bili sedam regionalnih pobjednika, a jedan od njih je Edis Vehabović koji je na sinosnjoj ceremoniji proglašen Dobročiniteljem godine u Sloveniji.

Među sedam regionalnih pobjednika za ovu titulu Edis Vehabović pobijedio je najvećim brojem glasova zahvaljujući izmedju ostalih i čitateljima portala GPMaljevac.COM.

Titula Dobročinitelj 2023. godine u Sloveniji je Edisu Vehaboviću dodijelio ministar Simon Maljevac.

Edis Vehabović je inače rodom sa područja Vrnograča, općina Velika Kladuša a dugi niz godina sa svojom porodicom živi i radi u Sloveniji.

Related posts

BHDINFODESK i BOSNIA APPEAL: Želimo vam sretne i ugodne nastupajuće božićne i novogodišnje praznike!

Editor

Pomozi.ba: Nermina Mekić treba našu pomoć

Copo Sejo

Dalibor Matijević napravio aplikaciju ‘Robin Food’: Spaja one koji imaju previše hrane s onima koji je nemaju

BHD Info Desk Administrator

Leave a Comment