Sport

Berlin: igrači Herthe izrazili želju da posjete Bosnu i Hercegovinu

Kapiten Herthe Vedad Ibišević iznenadio je saigrače kada ih je odveo na svečanu večeru koja je organizovna u duhu tradicionalne bh. kuhinje.

Restoran Sarajevo Inn Grunewald bio je domaćin prvotimcima berlinskog kluba koji su uživali u tradicionalnim bosanskim specijalitetima, te u društvu domaćina, vlasnika restorana Mirsada Fikića sa kojim su najviše razgovarali o fudbalu.

Domaćini druženja tom prilikom su se pobrinuli da gostima prenesu i najzanimljvije priče o Sarajevu i našoj domovini, te su igrači Herthe pokazali čak i želju da uskoro dođu u BiH i uvjere se u sve lijepe priče koje su čuli.

BHDINFODESK

 

Related posts

Žrijeb baraža: Ukoliko preskoče Sjevernu Irsku Zmajevi domaćini finalne utakmice

Editor

Akcija nabavke stolica za tribine stadiona FK Unis iz Vogošće: US Soccer Education iz Denvera donirao 180 stolica

Olimpijski komitet Bosne i Hercegovine novčano nagradio Elvedinu Muzaferiju

Copo Sejo

Leave a Comment