Sport

Pomoć RK Krivaja iz Zavidovića stigla iz Njemačke

banner

Rukometni klub Krivaja iz Zavidovića je na zvaničnoj FB stranici s javnosti podijelio lijepu priču.

U posjetu ovom klubu i svojim bivšim saigračima iz Njemačke je stigao Ferid Avdić, koji je tom prilikom uručio i vrijednu donaciju Krivaji.

Poklonio je Avdić četiri kutije rukometnog ljepila, što će sigurno značiti igračima ovog premijerligaša.

“Naš nekadašnji kapiten Ferid Avdić nam je kao i godinama u nazad uručio vrijednu donaciju u vidu četiri kutije ljepila za rukomet. Ferid trenutno živi u Njemačkoj, te je dolaskom na odmor posjetio naš klub i dao podršku Seniorskom timu pred subotnju utakmicu protiv MRK Sloga Gornji Vakuf. Zahvaljujemo se našem Feri na ovoj donaciji i podršci, te mu želimo puno sreće i uspjeha u životu. Nadamo se da će ovaj primjer slijediti i ostali bivši igrači našeg kluba i na taj način pomoći rad RK Krivaja”, saopćeno je iz RK Krivaja Zavidovići.

Facebook

Related posts

Prvakinja: Lana Pudar osvojila zlato u disciplini 100 metara leptir

Urednik BiH Info Desk

Džanan Musa izašao je iz bolnice: I’m back! Elhamdulillah!!!

BHD Info Desk Administrator

Pojačanje za košarkaške Zmajeve: Amar Alibegović više nije stranac

Copo Sejo

Leave a Comment