Društvo

Stranci koji su poslovno ili turistički boravili u Njemačkoj neće biti kažnjavani zbog isteka vize

Svi stranci, koji su poslovno ili turistički boravili u Njemačkoj, a zbog mjera uvedenih u okviru borbe protiv koronavirusa nisu bili u stanju napustiti zemljiu, neće biti kažnjavani zbog isteka vize, javlja Anadolu Agency (AA).

saopćenju iz Ministarstva unutrašnjih poslova Njemačke navedeno je strani državljani neće biti kažnjavani zbog isteka radne ili turističke vize do 30. juna.

Naglašeno je kako će ova odluka biti ponovo razmatrana nakon 30. juna.

BHDINFODESK

Related posts

JABUKOVO SIRĆE “LIJEK” ZA VITKU LINIJU

BHD Info Desk Administrator

Bijeli golub ponovo (ne) leti 206/ 91: AUTOGOLOVI „SEDME SILE“

Urednik BiH Info Desk

Pravde nema – Samo spomenik časnim ljudima u lošem vremenu

Editor

Leave a Comment