Bosnia Appeal

Udruženje pomoć bolesnim – ŽIVOT: PRIDRUŽITE SE AKCIJI “NABAVKA LIJEKOVA-VITAMINA”

banner

Poštovani,

Pošto korona uzima ponova maha kod nas u Bosni i do sada smo prvi po broju umrlih od ove opake bolesti zvane COVID-19. Zbog toga smo napravili projekat za nabavku vitamina za 100% invalide i teško oboljele.

Koristeći ove vitamine naši članovi bi jačali  imunitet i lakše se borili sa koronom ako obole a i da se zaštite boljim  imunitetom, da ne obolijevaju. Veliki broj naših članova je umro od korone, a najviše dijaliznih je umrlo.

Zato Vas molimo da podržite ovaj projekat uplate možete vršiti na račun Udruženja ili direkt na račun neke apoteke a do sada smo sarađivali naj više sa apotrkom Čelebići . Sve dodatne i povratne informacije možete dobiti. Nadamo se da podržite ovaj  projekat “NABAVKA LIJEKOVA-VITAMINA” VI za naše članove.

Hvala

Kontakt: Udruženje pomoć bolesnim – ŽIVOT: upbzivot@gmail.com / (12) Udruzenje pomoc bolesnim – ZIVOT | Facebook

Related posts

Uskoro otvaranje Narodne kuhinje u općini Doboj Jug

Dolazi nam najmiliji musafir – Ramazan

BHD Info Desk Administrator

Dijaspora iz Danske izgradila kuću spasa i poklonila je bh. planinarima

Copo Sejo

Leave a Comment