Dopunske škole

Savez dopunskih škola Bosne i Hercegovine u SR Njemačkoj: Konkurs za najbolje literarne i likovne radove učenika

banner

Savez dopunskih škola Bosne i Hercegovine u SR Njemačkoj raspisao je konkurs za najbolje literarne i likovne radove učenika, na sljedeće teme: – Moja,tvoja, naša Bosna i Hercegovina-Moj i zavičaj mojih roditelja- .

Konkurs je otvoren za sve učenike (do 16 godina) bosanskohercegovačkih  dopunskih škola koje djeluju u dijaspori.

Radove treba poslati poštom do 30.aprila 2019. godine, na adresu: Verband bosnisch-hercegowinischer Schulen e.V., Rohrackerstr. 103, 70329 Stuttgart, ili Generalni konzulat BiH Stuttgart, Olgastr. 97b, 70180 Stuttgart, s naznakom„ZA KONKURS“.

Odabrani radovi bit će nagrađeni, objavljeni u magazinu PLIMA i izloženi na manifestaciji Susreti dopunskih škola BiH koja će se održati u Štutgartu, 7.jula 2019. godine.

BHDINFODESK

Related posts

Linz: Predstavljanje udžbenika “Otkrij bosanski”

BHD Info Desk Administrator

U SINDELFINGENU PONOVO POČINJE NASTAVA NA BOSANSKOM JEZIKU

Njemačka: Devet godina od osnivanja Saveza dopunskih škola BiH u dijaspori

BHD Info Desk Administrator

Leave a Comment