BiH dijaspora

Od 21. juna kreće direktna aviolinija Istanbul – Sarajevo

Turski ministar transporta i infrastrukture Adil Karaismailoglu najavio je da će od 10. juna, u sklopu normalizacije nakon višemjesečnih ograničenja uvedenih zbog pandemije Covid-19, iz Turske početi postepeno uspostavljanje letova prema 40 zemalja, javlja Anadolija.

Naveo je kako se već od 10. juna očekuje početak letova prema Turskoj Republici Sjeverni Kipar, Bahreinu, Bugarskoj, Kataru i Grčkoj.
Nakon toga, od 15. juna slijede Njemačka, Austrija, Azerbejdžan, Češka, Hrvatska, Hong Kong, Švicarska, Japan, Sjeverna Makedonija, Latvija, Mađarska, Poljska, Rumunija, Srbija, Slovenija i Tadžikistan.Od 20. juna počinju letovi za Holandiju i Kazahstan.

Od 21. juna za Bosnu i Hercegovinu, a dan kasnije za Albanija Danska, Estonija, Finska, Južna Koreja, Irska, Crna Gora, Kirgistan, Latvija, Luksemburg, Norveška, Slovačka, te Belgija 25. juna.

BHDINFODESK

Related posts

Trinaest godina rada Instituta za istraživanje genocida Kanada {IGK}

Editor

Neu-Isenburg kod Frankfurta: Most zdravlja – prvi kongres bosanskohercegovačkih ljekara u Njemačkoj

Editor

Berlin: Reisu-l-ulema IZ u BiH Husein ef. Kavazović/ Sudbina muslimana iz BiH neraskidivo vezana za cjelovito muslimansko biće u Evropi

Editor

Leave a Comment