BiH dijaspora

Ljubljana: Ljiljanovci na najljepši moguči način proslavili Dan državnosti Bosne i Hercegovine

Društvo bosansko-hercegovskega in slovenskega prijateljstva Ljiljan  na najljepši moguči način proslavilo Dan državnosti Bosne i Hercegovine u prepunoj dvorani Španski borci u Ljubljani.

Ovom prilikom zahvaljujemo se našim prijateljima koji su nam uveličali veče sa svojim nastupom a to su HKD Komušina iz Škofja Loke, KUD Rosa iz Ljubljane i naši dragi gosti KUD Ekrem Mujkić iz Sarajeva.

Takodže hvala i na podržci Ambasade BiH u Sloveniji a posebno ambasadoru Dariu Novaliću i prvom sekretaru Edinu Ljutoviću.

Hvala i našim vjernim sponzorima, članovima kod same organizacije i svim ostalim prijateljima.

Ovom prilikom želimo svim bosancima i hercegovcima širom svijeta čestitati Dan Državnosti naše jedne i jedine nam domovine Bosne i Hercegovine.

Ekipa Društva Ljiljan

Related posts

Opet nova pravila za ulazak u Hrvatsku

Urednik BiH Info Desk

Aldin ef. Kusur preuzeo dužnost glavnog imama Islamske zajednice Bošnjaka u Njemačkoj

Editor

IGK – Pismo Viktoria univerzitetu u Australiji povodom sramnog ukljanjanja iz nastavnog procesa sadržaja o genocidu u BiH

BHD Info Desk Administrator

Leave a Comment