”Kad branim džamije onda sam dobar, kad branim manastir – onda sam četnik”
Štampa bliska SDA je pobjedu dva Crnogorca i jednog Albanca nazvala pobjedom velikosrpskih nacionalista. Slušajte Krivokapića i Abazovića, gospodine Bratiću. To je ono što mi...
